O nas

 

 

Olle! My - ludzie

Zwykli. Z rodziną, domem, dziećmi. Z obowiązkami dnia codziennego. Łączy nas pasja i chęć stworzenia drukarni przyjaznej klientowi. Takiej, w której będziesz mógł liczyć na ludzkie podejście i pomoc na każdym etapie. Lubimy to co robimy, wiemy też, że druk może być fascynującym tematem (dla nas na pewno tak jest). Chcemy pokazać, że można tworzyć i kreować niebanalne kreacje, tak aby marka, dla której pracujecie miała odpowiedni charakter. Chcemy dać wybór i pokazać ogrom możliwości jakie daje druk cyfrowy. Chcemy się rozwijać i wciąż udoskonalać naszą ofertę, dlatego SŁUCHAMY Klientów, jeśli masz zatem jakieś ciekawe pomysły na nietypowe realizacje – dzwoń, z przyjemnością o tym porozmawiamy.

Print Geeks – tak byśmy określili nasz team. Świat nowych technologii to niemal nieskończone możliwości. W OllePrint druk cyfrowy realizowany jest na prasach HP Indigo, które dają szerokie pole do popisu jeśli chodzi o podłoża i możliwe uszlachetnienia.

Mówi się, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Spójrz na nasze realizacje – to tylko niewielki ułamek tego co możemy dla Ciebie zrobić. Chcemy zachwycać, a ultra nowoczesna technologia tylko temu sprzyja.

Olle! Technologia

Olle! Print

OllePrint to zgrana ekipa, która pokaże Ci, że druk to nie tylko praca, ale i dobra zabawa, dająca super efekty. Bo to w druku najważniejsze. Liczy się jaki osiągniesz efekt. Nawet prosta wizytówka może zachwycać.

Chcemy 100% satysfakcji Klienta, bo wiemy, że tylko taki Klient poleci nasze usługi i to polecenie będzie najlepszą reklamą naszej działalności.

Dowiedz się więcej